Тренеры сборных.

Модератор: Модераторы форума

Сообщение M_O_P_S_ 25 сен 2013, 22:46
Дійсно гарний результат у всіх трьох сбірних. З чим всіх і вітаю! :beer: :beer: :beer:
А на рахунок молодіжки, то в слідуючому сезоні туди переберуться форосовці і там теж буде цікаво. Але треба пам'ятати що Олег Горбунов сказав, що в нього гроші закінчились. Так що нових молодиків не зростатиме!
А от у юніорів справи погіршають. Так що якщо не підтримувати конкурси по сбірникам, то справи будуть зовсім кепські! :?
M_O_P_S_
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение Rulya_CRX 25 сен 2013, 23:28
Vados і компанія активізувалися
Rulya_CRX
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение maksimus 25 сен 2013, 23:37
Хочу поблагодарить всех тренеров-менеджеров, кто готовил игроков молодежки к играм в отборочном турнире, и тех кто отправил игроков на игры ЧЕ! Хочу так же поблагодарить за то, что со всеми тренерами сборников я всегда находил конструктивный диалог. Спасибо так же всем, кто болел за нашу молодежную сборную и помогал советами (myshko) в финальной части ЧЕ. Самым сложным, по моему мнению, наверное был матч с финнами, а самым успешным - матч в 1/4 против Литвы (хотя сыграй Литва против нас супером, мы могли дальше и не пройти), на большее к сожалению сил не хватило. В целом, сыграли на ЧЕ не лучшим образом, была недоработка с моей стороны в отношении формы игроков, игравших в отборочном турнире, поэтому не все сильнейшие сборники смогли поехать на финальную часть ЧЕ, как итог только 4 место. Очень рад за юниорку, искренне поздравляю тренера юниоров с достойным выступлением сборной на ЧЕ, с первыми за последние 5 сезонов медалями, пусть и бронзовыми! В следующем сезоне у молодежной сборной будет новый тренер, надеюсь им будет тренер сегодняшней юниорки...
maksimus
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение Play 25 сен 2013, 23:38
M_O_P_S_ писал(а):Дійсно гарний результат у всіх трьох сбірних. З чим всіх і вітаю! :beer: :beer: :beer:
А на рахунок молодіжки, то в слідуючому сезоні туди переберуться форосовці і там теж буде цікаво. Але треба пам'ятати що Олег Горбунов сказав, що в нього гроші закінчились. Так що нових молодиків не зростатиме!
А от у юніорів справи погіршають. Так що якщо не підтримувати конкурси по сбірникам, то справи будуть зовсім кепські! :?
Все будет...но было бы желание качать сборников...и все было бы хорошо:)

Добавлено спустя 3 минуты 41 секунду:
И я хочу от себя лично, поблагодарить всех кто принимал участие в жизни юниорки. Спасибо за советы,которые были на протяжении отбора и фин. части. Спасибо за подготовку ребят к турниру.

Что будет дальше-пока не известно, но надеюсь, дальше будет интересней:)
Play
Знаток
 
Сообщений: 2148
Благодарностей: 15
Зарегистрирован: 17 июн 2009, 15:03
Откуда: Cевастополь, Россия
Рейтинг: 526
 
Ананда Колледж (Коломбо, Шри Ланка)
Роверс (Валли, Ангилья)
Ангушт (Назрань, Россия)
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение Спартак 01 окт 2013, 12:12
Сейчас выборы тренера националки. Подбор игроков своеобразный, есть сильные игроки с дождевыми спецами. Даже интересно какой состав будет в программе кандидатов. Останется ли националка солнечной, или будет дождевой?
Спартак
Знаток
 
Сообщений: 2685
Благодарностей: 478
Зарегистрирован: 31 янв 2008, 18:47
Откуда: Москва, Россия
Рейтинг: 559
 
Аль-Ватани (Хартум, Судан)
Светс (Светс, Антигуа и Барбуда)
Уолсолл (Уолсолл, Англия)
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение koba 02 окт 2013, 13:01
koba
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение Vados 02 окт 2013, 13:31
После исправления-намного лучше..
Vados
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение koba 22 окт 2013, 21:06
Не вспів зіграти жодного матчу,а вже 3% недовольних. Повторюється тогорічна історія)))
koba
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение myshko 23 окт 2013, 23:27
Дима Кобацький писал(а):Не вспів зіграти жодного матчу,а вже 3% недовольних. Повторюється тогорічна історія)))
там в новинах до тренера націоналки звернулись з приводу Милєвського, не знаю чи читав він чи ні, але раз уж він поставив питання, спробую відповісти..

одразу скажу, ставлення до нього в мене цілком нормальне і за можливості мої гравці будуть у оптимальних кондиціях, але як то кажуть істина дорожче..

я один з тих хто поставив мінус
1) мені цікаво як узгоджується підтримка Вадоса стосовно гравців Форосу з залученням до збірної гравця
http://www.vsol.ws/player_events.php?num=555283
чому наш "натурал" та противник магазину про це мовчить????
2) вибір гравців у збірну по меньшій мірі викликає великий подив, наприклад.
усього один Лд, усього 2 гравців на позицію Рд
збірна підібрана під спартак, при цьому в ній є дощові гравці, хоітлось би почути який сенс залучати Максмиенка LM/LF 30 176 Л4 Г4 Ск4 Пд4?
де він може грати?
можу подарувати калькулятор і порахувати силу на спартаку.
Максименко на позиції Лм буде мати 176*1,24=218
не взятий у збірну Сагов LM/CM 32 143 Д4 Л4 Пк4 Км4 = 143*1,8=257
якщо Максименко планувався як кандидат на Лд, то є наприклад
Рудай LD/RD 26 130 Л4 Пк4 Км4 Ат3 = 130*1,64=213

берем Рм, Костюченко 30 196 Г4 Пд4 Ат4 Л4 = 196*1,16=227
а є не взятий Горський (до речі з клуба Вадоса) RM/RF 28 137 Д4 Л4 Км4 Пк4 = 137*1,8=246
або
також не взятий Царенко RM/RF 30 150 Пк4 Л4 Км4 Ат4=150*1,64=246

берем Cf
є магазинний Сухина CF/RF 29 263 Г4 Ат4 Л4 Ск4 = 263*1,16= 305
а є не взятий Зеленцов CF/CM 31 162 Пк4 Л4 Д4 Км4 = 162*1,8=291
або
Ращик CF/LF 29 168 Л4 Пк4 Км4 Ат4 = 168*1,64=275
і нехай тут Сухина трохи сильніший, але ж як сильно він підвищить силу по ростеру, а це впливає на набір балів, а також, це вже моя особиста думка, на ставлення генератора який більше любить високі оптимальності

хоча взагалі кількість нападників у збірній проста зашкалює, що буде якщо пару захисників будуть не в формі, або травма, картка?

PS ну і дрібниця
у складі Гозда CM/CD 29 149(т) Л4 Д4 Пк4 Ат4 = 150*1,56= 234
а поза складом
Тимощук CM/CD 28 145 Пк4 Км4 Л4 Ат4 = 145*1,64=237
Шведюк CD/CM 28 145 Л4 Пк4 Км4 Ат3 = 145*1,64=237

все що написано у п. 2 це ті помилки які були у попередньому сезоні і про які тренеру говорили, але він і далі це повторює, звичайно можна сказати що раз вийшов на ЧЄ то тренер правий, але ж двічі в одну лунку не влучиш і на ЧС виходить лише перше місце з групи!!!
сподіваюсь все мною написане буде сприйнято як конструктивна критика :beer:
<удалена модератором>
myshko
Знаток
 
Сообщений: 2663
Зарегистрирован: 17 окт 2006, 15:45
Откуда: Kyiv, Украина
Рейтинг: 484
 
Планет Чемпион (Угадогу, Буркина Фасо)
Мункач (Мукачево, Украина)
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение koba 24 окт 2013, 11:03
myshko писал(а):
Дима Кобацький писал(а):Не вспів зіграти жодного матчу,а вже 3% недовольних. Повторюється тогорічна історія)))
там в новинах до тренера націоналки звернулись з приводу Милєвського, не знаю чи читав він чи ні, але раз уж він поставив питання, спробую відповісти..

одразу скажу, ставлення до нього в мене цілком нормальне і за можливості мої гравці будуть у оптимальних кондиціях, але як то кажуть істина дорожче..

я один з тих хто поставив мінус
1) мені цікаво як узгоджується підтримка Вадоса стосовно гравців Форосу з залученням до збірної гравця
http://www.vsol.ws/player_events.php?num=555283
чому наш "натурал" та противник магазину про це мовчить????
2) вибір гравців у збірну по меньшій мірі викликає великий подив, наприклад.
усього один Лд, усього 2 гравців на позицію Рд
збірна підібрана під спартак, при цьому в ній є дощові гравці, хоітлось би почути який сенс залучати Максмиенка LM/LF 30 176 Л4 Г4 Ск4 Пд4?
де він може грати?
можу подарувати калькулятор і порахувати силу на спартаку.
Максименко на позиції Лм буде мати 176*1,24=218
не взятий у збірну Сагов LM/CM 32 143 Д4 Л4 Пк4 Км4 = 143*1,8=257
якщо Максименко планувався як кандидат на Лд, то є наприклад
Рудай LD/RD 26 130 Л4 Пк4 Км4 Ат3 = 130*1,64=213

берем Рм, Костюченко 30 196 Г4 Пд4 Ат4 Л4 = 196*1,16=227
а є не взятий Горський (до речі з клуба Вадоса) RM/RF 28 137 Д4 Л4 Км4 Пк4 = 137*1,8=246
або
також не взятий Царенко RM/RF 30 150 Пк4 Л4 Км4 Ат4=150*1,64=246

берем Cf
є магазинний Сухина CF/RF 29 263 Г4 Ат4 Л4 Ск4 = 263*1,16= 305
а є не взятий Зеленцов CF/CM 31 162 Пк4 Л4 Д4 Км4 = 162*1,8=291
або
Ращик CF/LF 29 168 Л4 Пк4 Км4 Ат4 = 168*1,64=275
і нехай тут Сухина трохи сильніший, але ж як сильно він підвищить силу по ростеру, а це впливає на набір балів, а також, це вже моя особиста думка, на ставлення генератора який більше любить високі оптимальності

хоча взагалі кількість нападників у збірній проста зашкалює, що буде якщо пару захисників будуть не в формі, або травма, картка?

PS ну і дрібниця
у складі Гозда CM/CD 29 149(т) Л4 Д4 Пк4 Ат4 = 150*1,56= 234
а поза складом
Тимощук CM/CD 28 145 Пк4 Км4 Л4 Ат4 = 145*1,64=237
Шведюк CD/CM 28 145 Л4 Пк4 Км4 Ат3 = 145*1,64=237

все що написано у п. 2 це ті помилки які були у попередньому сезоні і про які тренеру говорили, але він і далі це повторює, звичайно можна сказати що раз вийшов на ЧЄ то тренер правий, але ж двічі в одну лунку не влучиш і на ЧС виходить лише перше місце з групи!!!
сподіваюсь все мною написане буде сприйнято як конструктивна критика :beer:

На рахунок Мілевського ми вже узгодили з тренером Динамо.
Щодо Костюченка і Максименка це є дублери які скоріше всього будуть виходити тільки на заміну,або при кращій формі в основному складі,при 124% форми ці обидвоє будуть в рівній силі з іншими конкурентами на позицію. Тим більше свого я можу виводити на 124% з 0 усталістю.
Нападників багато все вірно, але нам це і потрібно,в обороні ми відсиджуватись не збираємось в більшості випадків.
По складу будуть зміни як я і писав 2-3 гравці і все. Дякую за конструктивну критику,цього нам і потрібно,якщо є якісь ще зауваження прошу не соромлячись пишіть. Приймаю любу допомогу.
koba
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение Dim 20 ноя 2013, 14:40
Друзья, вопрос на засыпку.
Могу ли я реально претендовать на одну из сборных нашей страны как тренер в следующем сезоне?

Я, конечно же, понимаю, что успехов во ВСОЛе у меня никаких и еще стоит себя проявлять и проявлять, но хотелось бы тренеровать сборную именно из родной Украины.

Подходы в тренерстве сборной останутся такими же, как и в текущем сезоне Программа тренера нац сборной Индонезии

В приоритете национальная команда и молодежная (на юнцов не претендую), хотя, возможно, нынешние тренеры проявят себя с лучшей стороны и данный вопрос отпадет сам собой.

Обзоры в новостях федерации и максимально логичный (и математический) подход гарантирую, но решил заранее "прощупать почву" на этот вопрос, а также ответить на возможные вопросы общественности.
Dim
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение myshko 20 ноя 2013, 17:26
D-Incognito писал(а):Друзья, вопрос на засыпку.
Могу ли я реально претендовать на одну из сборных нашей страны как тренер в следующем сезоне?

Я, конечно же, понимаю, что успехов во ВСОЛе у меня никаких и еще стоит себя проявлять и проявлять, но хотелось бы тренеровать сборную именно из родной Украины.

Подходы в тренерстве сборной останутся такими же, как и в текущем сезоне Программа тренера нац сборной Индонезии

В приоритете национальная команда и молодежная (на юнцов не претендую), хотя, возможно, нынешние тренеры проявят себя с лучшей стороны и данный вопрос отпадет сам собой.

Обзоры в новостях федерации и максимально логичный (и математический) подход гарантирую, но решил заранее "прощупать почву" на этот вопрос, а также ответить на возможные вопросы общественности.

гарантії тобі ніхто не дасть, але думаю шанси в тебе є, останнім часом не дуже багато бажаючих тренувати збірні

PS таки заради цього навіть на форумі зарегився :)
<удалена модератором>
myshko
Знаток
 
Сообщений: 2663
Зарегистрирован: 17 окт 2006, 15:45
Откуда: Kyiv, Украина
Рейтинг: 484
 
Планет Чемпион (Угадогу, Буркина Фасо)
Мункач (Мукачево, Украина)
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение Dim 20 ноя 2013, 17:46
myshko писал(а):PS таки заради цього навіть на форумі зарегився :)
В принципе да, но и не только из-за этого =).

Мне к тому же так много людей в личке писало по поводу Динамо, что решил создать отдельную тему для желающих высказать свои мысли и пожелания =)
Dim
 
 
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение metal 20 ноя 2013, 21:51
Нужен в националку и постоянный
Аватара пользователя
metal
Эксперт
 
Сообщений: 6960
Благодарностей: 194
Зарегистрирован: 06 ноя 2010, 19:52
Откуда: Украина
Рейтинг: 495
 
Металлург (Запорожье, Украина)
РС Лайонс (Девоншир, Бермудские о-ва)
Сарзора (Сарзора, Бахрейн)
 

Re: Тренеры сборных.
Сообщение Dim 21 ноя 2013, 00:54
metal писал(а):Нужен в националку и постоянный
Я только "За"! :-)
Dim
 
 
 

Пред.След.

Вернуться в Украина